Online management system

Newsletter

Dopytový formulár pre haly

Na stiahnutie

Katalóg - prezentácia firmy (SK) Katalóg - oceľové konštrukcie (SK) Katalóg - prefab. konštrukcie (SK) Katalóg - referencie 2006 - 2012 (SK) Katalóg - referencie od investorov (SK) Katalóg - technologické konštrukcie (EN) Katalóg - rekonštrukcie (SK) Katalóg - logistické centrá (SK) Katalóg - poľnohosp. objekty (SK) Projekt - parkovací dom TAVRIA (SK) Banner - oceľové konštruckie (EN) SCIA USER CONTEST 2011 (EN)
3D model

Administratívna budova výskumného centra VUSCH

E-MAIL PRINT FACEBOOK TWEET

2.11.2016

Teší nás, že sa i my podieľame na výstavbe novej budovy Východoslovenského ústavu srdcových a cievnych chorôb v Košiciach. Priložili sme ruku k dielu vypracovaním ...

čítaj viac
3D model

Základná škola v Banskej Štiavnici

E-MAIL PRINT FACEBOOK TWEET

18.10.2016

Práve sa podieľame na vybudovaní novej základnej školy v Banskej Štiavnici, ktorej súčasťou bude aj viacúčelový športový areál.

čítaj viac

Pracujeme na novom projekte!

E-MAIL PRINT FACEBOOK TWEET

Spoločnosť Hescon, s. r. o. sa na projekte Futbalová DAC aréna v Dunajskej Strede podieľa vypracovaním dielenskej dokumentácie oceľových a prefabrikovaných konštrukcií. Nová moderná futbalová aréna sa plánuje otvoriť po roku 2018.

čítaj viac

2. ROČNÍK BIM KONFERENCIE NA SLOVENSKU

E-MAIL PRINT FACEBOOK TWEET

Dňa 20.10. 2016 sa uskutoční 2. ročník BIM konferencie na Slovensku v Bratislave. 

čítaj viac

Logistické centrum LIDL Sereď

E-MAIL PRINT FACEBOOK TWEET

1.6.2016

Spoločnosť HESCON s.r.o sa na tomto projekte podieľala na dielenskej dokumentácii oceľových konštrukcií a zámočníckych výrobkov s povrchovou úpravou žiarové pozinkovanie...

čítaj viac