Online management system

Dopytový formulár pre haly

Na stiahnutie

Informačná povinnosť prevádzkovateľa HESCON s.r.o. ENG HESCON s.r.o. SVK

Zo zákulisia fotenia

E-MAIL PRINT FACEBOOK TWEET

Skúšali sme pružnosť a pevnosť a navrhovali sme reklamný pylón :)

Fotodeň
Fotodeň
Fotodeň
Fotodeň
Fotodeň
Fotodeň

Pracovné ponuky

Pracovná ponuka: Staň sa projektantom pozemných stavieb pre zaujímavé projekty.

Pracovná náplň:

  • Komplexné vypracovávanie projektových dokumentácií v súlade s kvalitatívnymi štandardmi firmy a normových požiadaviek STN.
  • Projektovanie bytových, nebytových a administratívnych budov.
  • Tendrovanie, koordinácia a kontrola činností stavebných profesií ( VZT, TZB,ELI, MaR atď.).
  • Kontrola realizácie na stavbách.
  • Komunikácia s klientami.
  • Koordinácia a komunikácia s kolegami v tíme.
  • Aktívne zapájanie sa do existujúcich úloh a projektov, prinášanie vlastných nápadov v rámci rozvoja spoločnosti.

Zamestnanecké výhody, benefity

  • Podieľanie sa na najzaujímavejších projektoch v ktorých môžeš zanechať svoj rukopis a byť na ne patrične hrdý.
  • Možnosť kariérneho rastu, vedenia vlastného projektu a tímu.
  • Účasť na vzdelávacích/ odborných konferenciách a seminároch.
  • Úhrada členského poplatku pre členov SKSI.
  • Flexibilná pracovná doba z officu aj homeofficu. Podľa potreby.
  • Systém odmeňovania a firemné benefity o ktorých Ti radi povieme viac.
  • Priestor na rozvoj v tom čo chceš robiť. Dáme ti na to čas aj peniaze.
  • Teambuildingy a firemné akcie.
  • Dávka ovocia na týždeň a šálka dobrej kávy každý deň.

Informácie o výberovom konaní

Budeme radi ak nám spoločne so životopisom zašlete aj motivačný list v ktorom uvediete prečo Vás ponuka práce v HESCONe zaujala.
Výberové konanie prebieha v dvoch kolách.
Každú žiadosť si podrobne prejdeme a tých, ktorí budú spĺňať naše požiadavky pozveme na pracovný pohovor.
Je však jasné, že každý z vás dostane na svoju žiadosť spätnú väzbu.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.8.2024 (ostáva ešte 80 dní)

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Pozemné stavby - APS, PS

Ostatné znalosti

Allplan - nie je podmienkou - Mierne pokročilý
Autodesk AutoCAD - Pokročilý
Informačné modelovanie budov (BIM) - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

2

Počet rokov praxe

5

Osobnostné predpoklady a zručnosti

  • Dôslednosť a cit pre detail pri práci.
  • Tímový hráč, ktorí dokáže viesť ľudí.
  • Človek s otvorenou mysľou a pozitívnym prístupom k práci, ľudom a rozvoju seba i firmy.
  • Riadiace a organizačné schopnosti.
  • Progresívne zmýšľanie.
  • Záujem o projekciu v BIM.

Stručná charakteristika spoločnosti

Sme projekčno statická kancelária pôsobiaca na trhu od roku 2008. Sídlime v Trenčíne a máme pobočku v Košiciach. V HESCONe sme premenili víziu autorizovaného stavebného inžiniera Erika Hrnčiara rodinnej projekcie na domov pre nápady a inovácie. Vášeň pre pozemné staviteľstvo a statiku nás viedla k tomu, aby sme sa začali zdokonaľovať v oblasti komplexných projekčných služieb a optimalizácie statiky stavieb. Radi pracujeme smart a efektívne aj vďaka profesionálnym 3D softwarom.
V našom portfóliu nájdete rezidenčné komplexy, obchodné centrá, priemyselné budovy i budovy pre šport a vzdelávanie. Medzi našich klientov patria: developeri, investori, generálni dodávatelia, architekti, domáci a zahraniční výrobcovia oceľových a prefabrikovaných konštrukcií.
Zmyslom našej práce je projektovanie bezpečných budov, ktoré spájajú ľudí, vytvárajú partnerstvá a priateľstvá na dlhé roky.