Partnerská zóna

Newsletter

Dopytový formulár pre haly

Na stiahnutie

Katalóg - prezentácia firmy (SK) Katalóg - oceľové konštrukcie (SK) Katalóg - prefab. konštrukcie (SK) Katalóg - referencie 2006 - 2012 (SK) Katalóg - referencie od investorov (SK) Katalóg - technologické konštrukcie (EN) Katalóg - rekonštrukcie (SK) Katalóg - logistické centrá (SK) Katalóg - poľnohosp. objekty (SK) Projekt - parkovací dom TAVRIA (SK) Banner - oceľové konštruckie (EN) SCIA USER CONTEST 2011 (EN)

BIM CHALLENGE 2016

E-MAIL PRINT FACEBOOK TWEET

16.3.2016

BIM asociácia Slovensko a Vydavateľstvo Eurostav v spolupráci s partnermi prinášajú 1. Majstrovstvá Slovenska v rýchlosti projektovania, určené pre študentov VŠ, ktoré sa budú konať počas výstavy CONECO - dňa 8.4.2016...BIM CHALLENGE 2016

čítaj viac

Britsko-slovenské fórum pre MSP

E-MAIL PRINT FACEBOOK TWEET

17.2.2016


Dňa 17.2.2016 zorganizovala Britská obchodná komora na Slovensku, v spolupráci s firmami STRABAG, Takenaka, HB Reavis, VÚB banka, SARIO, ISA a našej spoločnosti HESCON s.r.o., ďalšie britsko - slovenské SME fórum...Tomáš Jaborník - HESCON s.r.o.

čítaj viac

Obchodné centrum Kaufland a galéria Svidník

E-MAIL PRINT FACEBOOK TWEET

5.10.2015

Pre ďalšieho developera sme projektovali Obchodné centrum kaufland s Galériou vo Svidníku v rozsahu dokumentácie pre územné Kauflandrozhodnutie a projekt pre stavebné povolenie. Aktuálne je už projekt ... 

čítaj viac

Súťaž SCIA User Contest 2015

E-MAIL PRINT FACEBOOK TWEET

24.6.2015

Páči sa Vám projekt v Senici, kde sa bude vyrábať sklársky piesok? Podporte nás a hlasujte za náš projekt cez nasledujúci obrázok.

Ďakujeme.
 

SCIA User Contest vote

 

čítaj viac

Konferencia BIM: teória verzus prax

E-MAIL PRINT FACEBOOK TWEET

25.5.2015

Aj my Vás pozývame na 1. Slovenskú BIM konferenciu, ktorá sa bude konať dňa 22.10.2015 v Bratislave. BIM pozvánka

Radi sa tam s Vami stretneme.

čítaj viac

Projektujeme

PRIEMYSELNÉ STAVBY

Etapy projektovania priemyselných stavieb pri komplexných projekčných prácach zahŕňajú vypracovanie projektu pre územné rozhodnutie (DUR), projektu pre stavebné povolenie (PSP) a vypracovanie realizačného projektu (RP). Naša špecializácia je STATIKA STAVIEB. 

Montážna Hala

OBČIANSKÉ STAVBY

Etapy  projektovania občianskych stavieb  spočívajú vo vypracovaní projektu pre územné rozhodnutie  (DUR), stavebného povolenia (PSP) a realizačného projektu (RP).

Obchodné centrum STOP SHOP

HALOVÉ OBJEKTY HESCON

Halové objekty HESCON sú optimalizované oceľové a prefabrikované konštrukcie s využitím  našich skúseností a know-how. V spolupráci s našimi partnerskými firmami Vám ponúkame dodávku halového objektu na kľúč.

Hotová hala

Využite ponuku našich služieb a nechajte si u nás spracovať cenovú ponuku pomocou FORMULÁRA. Súčasťou cenovej ponuky je predbežný odhad hmotnosti -predstatika halového objektu.

 

PROJEKTOVANIE V 3D:

Pri statických výpočtoch využívame programy SCIA Engineer (statické výpočty konštrukcií podľa noriem STN EN, DIN), RIB (návrh a posúdenie železobetónových a prefabrikovaných konštrukcií vrátane predpätia) a iné.